göğüs problemi.

Konusu 'Yeni Başlayanlar (Soru-Cevap)' forumundadır ve brave0303 tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. brave0303 New Member

Çevrimdişi
    Beğenilen Mesajlarınız:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar siteye yeni katıldım.Öncelikle biraz bilgi vereyim vucudum hakkında ,bir buçuk yıl önce 85 kiloydum spora başladım kardiyo ağırlıklı kilom 1-2 kilo azaladı fakat göbek çevresi 13 cm küçüldü.3 ay gibi bir süre yaptım.sonra evde annem önceden diyetisyene gitmişti beraber eski bir kaç diyet gibi küçük şeyleri uygyuladık kilo vermeye başladım.Şekeri 0 ladım çayda kahvede asiti hayatımdan sildim(sade maden suyu hariç günde en az 1 tane).70.5 a kadar düştüm fakat göğüslerim biraz sarkık ve dışa doğru hafif çok küçük bir şekil bozukluğu var.belki kas eksiklğinden diye başladım bodye 2 ay gibi bir süre oldu kilom 75 oldu göğüsler de az olsa şekile girdi düzelmeye başladı fakat halen bozukluk var dışa doğru.Ben bunu kiloyla alakası olduğunu da düşünmeye başladım tekrardan zayıflamam mı gerek?yoksa göğüs basarak düzeltebilir miyim?bench press 40-45 basıyorum 3 haftadır.sizin görüşlerinizi alayım sizce bodye devam mı etmeli veya bir miktar kilo mu vermeliyim?özel ilgilenen olursa vucudumun fotoğrafını atabilirim.teşekkürler şimdiden...YAŞ 20 boy 178 180 arası

Sayfayı Paylaş